Bilguun Ariunbaatar Ambasadorem Powiedzile.pl

Pragniemy poinformować, że znany aktor, komik, prowadzący, osobowość telewizyjna, showman, Bilguun Ariunbaatar, podjął współpracę wizerunkową z Powiedzile.pl! Bilguun będzie testować i prezentować nasze produkty w formie video-unboxingów, dzięki czemu nasi Klienci będą mogli poznać naszą ofertę z zupełnie nowej perspektywy.

Bilguun Ariunbaatar to wszechstronny artysta, który zdobył popularność dzięki swoim występom w programach telewizyjnych, filmach i kabaretach. Jego autentyczny styl i poczucie humoru zyskały uznanie wśród milionów Polaków. Jako ambasador Powiedzile.pl, Bilguun będzie dzielił się swoimi doświadczeniami związanych z korzystaniem z naszych produktów, które zamierza testować na swoim kanale YouTube oraz na naszej stronie.

W serii video-unboxingów Bilguun Ariunbaatar będzie pokazywał, jak wyglądają nasze produkty “na żywo”, jak się z nimi obchodzić oraz jakie są ich zalety. Dzięki temu nasi Klienci będą mogli zobaczyć, jak przedstawiają się towary, zanim zdecydują się na zakup. Ponadto, wprowadzając element rozrywki, Bilguun uczyni te prezentacje bardziej angażującymi i ciekawymi dla Widzów.

Jesteśmy przekonani, że współpraca wizerunkowa z Bilguunem Ariunbaatarem przyczyni się do dalszego wzrostu popularności naszego sklepu oraz pozwoli nam na dotarcie do jeszcze szerszego grona odbiorców. Zapraszamy wszystkich do śledzenia video-unboxingów z udziałem Bilguuna na naszej stronie oraz na jego kanale YouTube, aby być na bieżąco z najnowszymi produktami w ofercie Powiedzile.pl.

Śledź nasz sklep Powiedzile.pl oraz regularnie odwiedzaj nasze kanały społecznościowe, aby być na bieżąco z najnowszymi informacjami o współpracy Bilguuna Ariunbaatara z naszą marką, a także o nowościach i promocjach w naszym sklepie.

Dziękujemy za zaufanie i życzymy wysoce uśmiechniętych zakupów w Powiedzile.pl!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *